Hola, hola - GLOBE Games 2018 už vás volá* Neváhejte a hlaste se!

20. ročník nás zavedl na Vysočinu a TEREZE se tam tak zalíbilo, že se rozhodla do tohoto krásného kraje dovalit zeměkouli znova. A kam se tedy podíváme na 21. GLOBE Games? Do legendárního města české filmografie. Do města, kam se odstěhoval Hliník!

Hola, hola - GLOBE Games 2018 už vás volá* Neváhejte a hlaste se!

31. 5. – 3. 6. 2018 - Doporučujeme zapsat si tento termín do svých pamětí, diářů, mobilů a kalendářů VELKÝMI PÍSMENY. V těchto dnech se uskuteční již 21. ročník GLOBE Games, tentokrát v Humpolci. 

Můžete se těšit na terénní hru, studentskou konferenci, workshopy s odborníky a mnoho naučných i zábavných doprovodných programů, které si pro vás připravila hostitelská škola Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec

Do konce ledna nám pošlete přihlášku svého týmu. Rozmyslete si, jaký projekt budete prezentovat na GLOBE konferenci, která je součástí her. Napište nám, co chcete svým projektem zjistit, jakým způsobem ověříte svou hypotézu a jak budete výsledek prezentovat ostatním. Tyto informace, jež potřebujeme k naplánování programu konference, uveďte také do přihlášky.

Přihláška ke stažení ZDE!

Na tuto Vaši přihlášku naváže v únoru elektronická registrace, ve které upřesníte jména a počet účastníků, požadavky na ubytování a stravování apod.

GLOBE Games jsou každoročním vyvrcholením programu GLOBE. Během několikadenního setkání studentů a pedagogů GLOBE škol z celé České republiky můžete navázat kontakty s jinými školami, vyměnit si zkušenosti, setkat se s odborníky, sdílet se svými kolegy a hlavně zažít spoustu legrace a dobrodružství.

Předběžný program GLOBE Games 2018:

Čtvrtek 31.5.
- dopoledne příjezd škol
- odpoledne doprovodné programy
- večer slavnostní zahájení

Pátek 1.6.
- dopoledne studentská konference
  GLOBE
- odpoledne badatelské workshopy

Sobota 2.6.
- dopoledne terénní hra pro žáky
- výletně badatelský program pro učitele

Neděle 3.6.
- naučné exkurze v regionu

Plánujte, bádejte, těšte se
- na viděnou v Humpolci! 


 

Vloženo Od
Tags: GLOBE games GLOBE u nás


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!