Badatelská konference

Badatelská konference se uskuteční 25. – 26. května 2023 v Praze. Dejte nám vědět, o čem bádáte a s čím se na konferenci chystáte - nejpozději do 3. února.


Zveme vás k aktivní účasti na Badatelské konferenci, která se uskuteční 25. – 26. května 2023 v Praze, na Přírodovědecké fakultě UK.

Co vás čeká?

ČTVRTEK 25. května: Prezentace badatelských projektů žáků základních a studentů středních škol.

PÁTEK 26. května: Workshopy s odborníky na aktuální témata z oblasti přírodních věd, prohlídka výzkumných pracovišť a laboratoří PřF UK a dalších partnerských organizací konference. 

Co udělat jako první?

Pokud vás možnost účasti zaujala, děláte přírodovědné projekty a bádáte, tak nám jako první zašlete do 3. 2. 2023 svůj projektový záměr vyplněním FORMULÁŘE.

Každá škola může přihlásit 1 - 2 projekty.

Co se stane, až pošlete projektový záměr?

Na váš záměr se podíváme, pokud budeme mít nějaké dotazy nebo bychom potřebovali upřesnění, tak se vás zeptáme. Pokud budete mít dotaz na odborníka, pokusíme se vás propojit.

V druhé polovině března vám zašleme odkaz na registraci na konferenci. Registrováním týmu se přihlásíte závazně, včetně jmen členů týmu a objednání stravy a zapsání na konkrétní workshop s odborníkem.

Ubytování a cestu si účastníci zajišťují samostatně. TEREZA zajišťuje program a technické zajištění konference, spolupráci s odborníky, kteří budou poskytovat zpětnou vazbu na studentské projekty a lektory workshopů.

Účastnický poplatek

250,- Kč/osoba ze školy zapojené do Programu GLOBE v ČR
450,- Kč/osoba ze školy nezapojené do Programu GLOBE v ČR (popř. 250,- Kč/osoba při účasti jen první den konference)

Tipy na ubytování v Praze a ceny stravování v rámci konference budou upřesněny před REGISTRACÍ.

 

Těšíme se na vaše badatelské projekty i na vás!