KVĚTEN - oslavujeme zeleň!

Hotovo? Nezapomeňte to oslavit! Ohlédnutí za důležitými body projektu vám dodá pozitivní energii do příště. Pojďme se podívat jak na to. A také na jeden úspěšný projekt ze školy v Moravských Budějovicích.


I v koronadobě probíhají zajímavé projekty a leckde se daří navzdory všem překážkám pro zeleň pracovat. První příklady už k nám dorazily a udělaly nám velikou radost :-). Těšíme se na další! Protože pozitivní náladu a příklady dobré praxe teď potřebujeme víc než jindy. Na konci této lekce najdete drobnou ochutnávku a příští měsíc vás projekty ze škol přímo zahrneme. Napište nám na globe@terezanet.cz, ať mezi nimi ten váš nechybí!

 

A jak se vám dařilo při realizaci vaší akce? Možná už ji teď máte za sebou, v ideálním případě se o ní dozvěděla i veřejnost. Víte, co je teď důležité udělat, abyste z toho všeho měli dlouhotrvající dobrý pocit, energii k novým projektům a vytěžili získané dovednosti? Ohlédnout se, vše zhodnotit a oslavit. To bude náplní dnešní lekce. Jdeme na to!

Metodika ke stažení


Mějte se krásně a užijte si to!

 

 


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!