Online konference

Hlaste se na GLOBE Games 2022 a představte svůj záměr na Online badatelské konferenci! 8. 12. 2021, 13:00 -15:30


 

Vyzkoušejte si prezentaci online a inspirujte se navzájem!

Prezentace na konferenci je zároveň předběžnou přihláškou na GLOBE GAMES. Pokud se na ně nechystáte, je to ideální příležitost ukázat svůj projekt alespoň online.

KDY: 8. 12. 2021 13:00-15:30

KDE: online na platformě ZOOM

JAK se přihlásit: vyplňte registraci ZDE 

PROČ se přihlásit a prezentovat vlastní projekt: Pro všechny prezentující žáky je to skvělá příležitost ukázat ostatním, na čem pracujete. Každý prezentovaný projekt získá okamžitou zpětnou vazbu od přítomného odborníka.

POZOR, pokud se chystáte na GLOBE GAMES, tak prezentace na konferenci slouží místo dříve vyplňované přihlášky se záměrem projektu! 

Jak bude konference probíhat: každý školní tým má 3 minuty na vlastní prezentaci, poté je prostor na zpětnou vazbu, nápady a případné otázky od odborníka. Ke každému tématu se budeme snažit najít specialistu v daném oboru (čím dříve se přihlásíte, tím spíše bude možné odborníka zajistit;)

GLOBE GAMES 2022 se budou konat 26. – 29. 5. 2022 ve Zbirohu. Další informace budeme postupně přidávat na web.

Nikdy jste nezažili GLOBE Games a zajímá vás, jak probíhají? Přečtěte si třeba o těch v Humpolci. https://globe-czech.cz/detail/cz/21-globe-games-v-humpolci-aneb-alois-nebo-ales 


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!