Získejte 123 nových tipů do výuky

Netrpělivě očekávaný bestseller Andrey Tláskalové právě vychází!

Získejte 123 nových tipů do výuky

 

Výuka, která baví děti i učitele. To je naší vizí v programu GLOBE. K tomuto cílu přispěla opět  paní učitelka Andrea Tlaskalová ze ZŠ Zbiroh ve své nové kníže. Andrea už dlouhá léta poskytuje mentorskou podporu učitelům a učítelkám GLOBE, je finalistka Globe Teacher Prize 2017 a možná ji znáte z TV pořadu UčíTelka

Z knihy, kterou vydala nakladelství GRADA se dozvíte123 praktických tipů, které se dá jednoduše začlenit do třídních hodin i do učení venku. Autorka se pokaždé popisuje jak se na danou aktivitu přípravit, které jsou její možné úskalí, dodává závěrečnou reflexi i další možnosti jejího rozvoje.

V knize se též věnuje tématu online výuky a výzvě, kterou ta představuje. Z vlastní zkušenosti doporučuje metody a tipy, aby online výuka byla přínosnější a zábavnější jak pro žáky, tak pro učitele. 

Příručka je adresována především učitelům 1. stupně základních škol, speciálním pedagogům a vychovatelům ve školní družině. Náměty do výuky zde však jistě získají také učitelé 2. stupně.

Příručka je dostupná v předprodeji zde. Ziskejte na ni 25% slevu s využitím slevového kódu globe25. Akce trvá do konce října 2021.

S Andreou se budete moci potkat na jaře 2022 na GLOBE Games, které se s námi spoluorganizuje!

Vloženo Od
Tags: Aktivity