Jak jsme stavěli budku

Gloubáci z Kunratic zahájili letošní měření slavnostním otevřením nové meteorologické budky. A protože to byla velká sláva, vše zdokumentovali a poslali do TEREZY. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jak jsme stavěli budku

Již během GLOBE Games jsme si všimli toho, že meteorologická budka na zahradě ZŠ Kunratice má své nejlepší roky za sebou a bylo by dobré ji opravit nebo nahradit novou. Bylo nám hned jasné, co tato škola dostane jako poděkování za perfektní organizaci celé akce.

Ani stará budka však nepřijde vniveč. Školní GLOBE koordinátor Honza Mazůrek přes prázdniny budku opravil a instaloval s maketami měřících přístrojů na chodbu školy. - Každý se tak může seznámit s tím, co že to na té školní zahradě vlastně stojí za podivnou věc a může si i nanečisto vyzkoušet každodenní práci žáků z GLOBE týmu. Skvělý nápad, jak GLOBE na škole zviditelnit, co myslíte? 

Protože instalace nové budky byla akce, která v žácích zanechala dojem, zaslali nám o tom fotopříběh, který nás pobavil a udělal nám radost. Snad vás pobaví stejně jako nás. 

Rozklikněte si fotogalerii i s popiskami vlevo a posuďte sami :-) 

Jak jsme stavěli budku

Koukněte se

Vloženo Od
Tags: Příběhy