Podzimní badatelské semináře

Začínáte s programem GLOBE? Chcete se více procvičit v badatelství? Zajímá vás, jak dělají GLOBE jiní učitelé? Vyberte si seminář a bádejte s námi!

Podzimní badatelské semináře

Podzimní badatelské semináře GLOBE jsou tady!

Ať už jste začínající učitel, který potřebuje zaškolit, nebo si potřebujete rozšířit obzory, natrénovat badatelství nebo se inspirovat, jak dělají GLOBE na jiných školách - na podzimních seminářích si přijdete na své úplně všichni!  Na dvoudenním semináři se blíže seznámíte s metodikou badatelsky orientovaného vyučování a sami si ji na vlastní kůži vyzkoušíte. Své zkušenosti s programem budou sdílet učitelé z praxe. 

Kde najdu vypsané termíny seminářů?

 

Praha: Seminář s exkurzí 

Pro první seminář, který se uskuteční již 19. - 20. září 2016 v Praze, jsme tentokrát zvolili netradiční průběh. První část semináře se ukuteční na Základní škole Kunratice, respektive budeme bádat v jejím přírodním okolí. Místní učitel a GLOBE koordinátor Mgr. Jan Mazůrek se následně podělí o své zkušenosti a poznatky z praxe a představí vám, jak realizuje GLOBE v podmínkách své školy. Seminář pokračuje druhý den v sídle TEREZY, které se nachází přímo v historickém centru Prahy. Budete se tak moci seznámit s místem, kde působíme, příp. s dalšími dlouhodobými vzdělávacími programy, které v ČR koordinujeme. Pro účastníky semináře je zde zajištěn bezplatný nocleh. 

Chci se přihlásit na seminář

 

Moravská klasika 

Moravské učitele zveme 17. - 18. října 2016 na druhý seminář, který se již tradičně uskuteční na Kaprálově mlýně v Ochoze u Brna. Devízou tohoto semináře je jedinečné přírodní prostředí v okolí mlýna. O venkovní aktivity tudíž nebude nouze. Nepřijdete však ani o zážitky z praxe - o ty se jako host přijede podělit některý z dlouhodobě zapojených učitelů, kterých máme na Moravě opravdu požehnaně (zatím v jednání). Na Kaprálově mlýně bude zajištěn nocleh a stravování (platí si účastníci), případně i prohlídka mlýna s průvodcem. 

Chci se přihlásit na seminář

 

Pro učitele zapojené do programu GLOBE jsou semináře zdarma. Účastnický poplatek pro ostatní zájemce činí 1000,- Kč. 

Jakékoliv dotazy zodpovíme na adrese globe@terezanet.cz nebo na tel. čísle 734 252 503 

 

Vloženo Od
Tags: Semináře