Přijeďte na GLOBE Games do Zbirohu!

GLOBE Games 2022 se uskuteční 26. – 29. května 2022 ve Zbirohu. Dejte nám vědět, o čem bádáte a s čím se na GLOBE Games chystáte - nejpozději do 11. února.

Přijeďte na GLOBE Games do Zbirohu!

 

„Hlavně se netěšte…“, vtipkuje pokaždé paní učitelka Andrea Tlaskalová ze ZŠ Zbiroh, když přijde řeč na GLOBE Games. Pochopitelně. GLOBE Games ve Zbirohu jsme nemohli kvůli epidemiologické situaci uspořádat ani v roce 2020, ani 2021. Nyní ale pevně věříme, že GLOBE Games 2022 budou. A kde jinde, než ve Zbirohu?!

Andrea se vlastně na Gloubáky už moc těší a s námi GLOBE Games pilně připravuje, abychom měli nezapomenutelný program. 

Chcete být součástí GLOBE Games ve Zbirohu i vy?

a) Anooo, a zároveň jsme představili záměr našeho projektu na Online studentské konferenci 8. prosince 2021.

Pak víme o tom, co chcete prezentovat na GLOBE Games 2022 a v tuto chvíli nemusíte nic dělat. Stačí, když se zamyslíte nad zpětnou vazbu, kterou jste dostali a projekt dále rozvíjíte.

b) Ano! Na Online studentské konferenci jsme ale neprezentovali...

Dejte nám vědět o projektu, který na GG chcete prezentovat vyplněním PŘIHLÁŠKY, nejpozději do 11. února. K vašim záměrům vám zašleme komentář, případně vás spojíme s odborníkem na vaše téma.

c) Nevíme, na GLOBE Games jsme ještě nebyli…

GLOBE Games je největší žákovská badatelská konference v ČR, i s účastníky ze zahraničí. Žáci představují své badatelské projekty a získají zpětnou vazbu od odborníků na dané téma. Nechybí ani doprovodné programy, jako například koncerty, přednášky nebo exkurze. Zkrátka a dobře, GG je jedinečná příležitost získat inspiraci, nové poznatky i nová přátelství! PŘIHLASTE SE a uvidíte sami!

Přečtěte si podrobný článek o GG 2018 v Humpolci nebo se podívejte na video z posledního ročníku 2019 v Kadani.

Ať už se na GLOBE Games těšíte, nebo ještě ne, my se nemůžeme dočkat, až se dozvíme o vašich projektech!

 

Vloženo Od