Tři tipy, jak být "in" on-line

Pochlubte se svými projekty, inspirujte se, sbírejte zkušenosti a nové kontakty - z pohodlí domova nebo školy.

Tři tipy, jak být "in" on-line

 

Online výuka nás vzdaluje i přibližuje zároveň. Světové konference teď máte na dosah ruky. Využijte možnost prezentovat sebe či své projekty. GLOBE vám přináší tři možnosti, jak se můžete vy nebo vaši žáci zapojit:

 

Staňte se Vloggerem!

Aktuální celosvětová výzva hledá studenty, kteří chtějí točit videa a informovat o GLOBE. Motivujte své studenty k natočení čtyřminutového videa o tom, co je baví na práci v programu, jaké je jejich nejoblíbenější měření nebo jak s GLOBE pomáháte měnit okolí své školy.

Dvanáct nejúspěšnějších GLOBE Student Vloggers bude mít od května 2021 do května 2022 možnost podílet se na vytváření obsahu GLOBE Youtube kanálu.

Uzávěrka přihlášek je  1. března 2021.

Více se dozvíte zde.

A co když bude až třináctý? Všechna videa rádi zveřejníme na českém webu programu GLOBE a Youtube kanálu. Určitě nám je pošlete i na globe@terezanet.cz!

 

Přihlaste svůj projekt na International Virtual Science Symposium 2021!

I přes distanční výuku vznikla v loňském školním roce na GLOBE školách řada zajímavých projektů. Prezentovali jste ten svůj na Virtuální GLOBE konferenci v listopadu 2020? Nebo jste se zúčastnili a nechali inspirovat? Pochlubte se svou prací světu!

Uzávěrka pro přijímání projektů je 10. března 2021.

Přesné informace najdete zde.

 

Zkoumáte vodu? Vydejte se na konferenci do Itálie! Značka: virtuálně.

Mezinárodní den vody 22. března 2021 můžete oslavit v Itálii. Přesněji na konferenci, kterou pořádá GLOBE Italy - zaměřené na vodu, vodní zdroje a toky a jejich zkoumání a ochranu. Svůj příspěvek (prezentaci, krátké video) můžete přihlásit do 20. února 2021 vyplněním PŘIHLÁŠKY. Loňské projekty k Pixelu vody určitě zaujmou :-).

Více informací v pozvánce.

 

Vloženo Od
Tags: GLOBE ve světě