Virtuální badatelská konference

Historicky první on-line GLOBE badatelská konference proběhne 26. 11. 2020. Hlaste se!

Virtuální badatelská konference

 

Chybí vám sdílení, ocenění a doporučení od GLOUBÁKŮ?
Nevíte o čem je řeč, nikdy jste na GLOBE konferenci nebyli?
Pokud jste na kteroukoli z předchozích otázek odpověděli ANO, je tu pro vás jedinečná příležitost.  

26. 11. 2020 od 13:00 se bude konat virtuální badatelská konference.


V květnu jsme byli nuceni zrušit naše každoroční setkání GLOBE GAMES a studenti tak nemohli své projekty prezentovat před ostatními žáky, učiteli a vědci.
Rádi bychom to napravili. Víme, že situace není příznivá a že už zase nejste ve škole, ale věříme, že na konci listopadu se můžeme společně sejít ve virtuální místnosti klidně z pohodlí domova a posdílet si své badatelské projekty. 


Jak to bude probíhat?

Možnost přihlásit se jako prezentující byla k 16.11. již ukončena, ale...

REGISTRUJTE se jako posluchači do 24.11. 2020

Žádný strach - nejde o klasickou přihlášku na GLOBE GAMES, tentokrát nám stačí pouze téma, které chcete prezentovat, nebo informace, že chcete být pouze pozorovatel.

Každá škola měla možnost registrovat jeden či více týmů žáků, kteří loni bádali na společném projektu a touží ho prezentovat. Není nutné, aby byl projekt dokončený, konference tak bude ještě více sloužit ke sdílení námětů a nápadů. Mohou to být projekty, které jste v loňském školním roce začali a letos v nich pokračujete, může ale jít i o ty, v nichž už pokračovat nebudete, možná jste je ani nedokončili a letos vás k bádání láká jiné téma.

Stejně jako na GLOBE Games budou žákům naslouchat nejen ostatní žáci a učitelé, ale i spřátelení vědci a my metodici z programu GLOBE. Berte proto prosím tuto on-line konferenci také jako možnost ke konzultaci tématu, který nyní řešíte.

A jaké to má letos výhody? Nepotřebujete anotaci ani plakát! Stačí jen 3 minutová prezentace o vašem tématu. Čas bude na otázky, doporučení i ocenění.


A proč by tu měli být i ti, kteří na badatelské konferenci na GLOBE GAMES nikdy nebyli a třeba s GLOBE teprve začínají?

Přece pro inspiraci – nemusíte nikam jezdit, nemusíte mít žádný projekt, ani tým žáků a můžete si poslechnout, nad čím se v GLOBE bádá a co to žákům i učitelům přináší.

A víte, jakou to má další výhodu?

Často slýcháváme, že je škoda, že není možné být ve více konferenčích místnostech najednou, tentokrát máme řešení – tato online konference se bude nahrávat a budete si moci zpětně pustit záznam prezentací ze všech on-line místností.

V případě nejasností a dotazů, neváhejte a ozvěte se na globe@terezanet.cz nebo telefonicky 775162654 (Hana Svobodová), 775113303 (Kristýna Kaiser).

Těšíme se na Vás, Vaše studenty a jejich badatelské projekty!

Vloženo Od
Tags: GLOBE games GLOBE u nás