Online kurz

Chcete, aby učení bavilo žáky i vás? My ve vzdělávacím centru TEREZA ano, proto vás zveme na akreditovaný online kurz badatelsky orientovaného vyučování. 15. března 2022 spustíme druhý běh kurzu!


Díky kurzu získáte

  • metodu badatelsky orientovaného vyučování, která staví na přirozené zvídavosti a vede žáky k aktivitě. Žáci díky ní učivo lépe pochopí, zapamatují si a učení je bude bavit
  • expertní podporu zkušených učitelů a metodiků TEREZY
  • možnost sdílet své zkušeností a otázky během dvou online setkání i v uzavřené Facebookové skupině
  • pracovní listy a lekce do výuky i postup, jak sestavit vlastní badatelskou lekci
  • osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu
  • studijní materiály dostupné 2 roky

Budete studovat dle svých potřeb a časových možností

Kurz začne 15. března a skončí 3. května 2022. Každý týden otevíráme novou lekci, a je to jen na vás, kdy si ji během týdne projdete. K předchozím lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

Na cestě nebudete šlapat sami

Kurzem vás provedou zkušení metodici TEREZY. Můžete se též přidat do uzavřené Facebookové skupiny a sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu a ptát se učitelů, kteří už mají s badatelskou výukou bohatou zkušenost. Zavést badatelství do běžné výuky chce čas. Facebooková skupina bude proto aktivní i po skončení kurzu, abyste nepřišli o kolegiální a expertní podporu. 

Chcete se dozvědět více a ujistit se, že online kurz je právě pro vás?

  • Více informací na ucimebadatelsky.cz
  • Připojte se 2. února 2022 v 18:00 hodin na bezplatný informační webinář. Potkáte průvodce kurzem, seznámite se blíže s jeho obsahem a budete moci položit dotazy co vám vrtají hlavou. 

CHCI SE ZÚČASTNIT WEBINÁŘE 

Přihlaste se do kurzu za zvýhodněnou cenu

Při přihlášení do 9. února 2022 získáte zvýhodněnou cenu jen 2 800 Kč (115 EUR) - jedna lekce = 400 Kč.

Od 9. února je cena kurzu 3 150 Kč (129 EUR) - jedna lekce = 450 Kč.

Učitelé ze škol zapojených do dlouhodobého badatelského programu GLOBE v ČR získají navíc slevu JEDNU LEKCI ZDARMA :-), tedy mínus 400 Kč, respektive 450 Kč.

CHCI SE PŘIHLÁSIT DO KURZU

Co řekli o online kurzu jeho absolventi?

„Přínosné pro mě byly všechny pracovní listy napříč celým kurzem a hlavně konkrétní tipy a příklady dobré praxe. Často se stává, že jsou kurzy vedeny příliš teoreticky a člověk si z nich vlastně nic moc nového neodnese – což se u tohoto kurzu naštěstí nestalo. :-) Skvělé jsou za mě i tipy na hodnocení BOV.“

„Určitě bych kurz doporučila. Jedná se o velice zajímavou formu výuky, která motivuje žáky k "akci". A určitě je hezčí pohled na aktivně pracující žáky, které hodina baví než na znuděné obličeje při frontální výuce.“

„Díky za vaši práci a pomoc s nápravou českého školství. A za skutečně skvělé zdroje a metodickou podporu. Je to cesta, jak pomoci učitelům úplně prakticky s jinými postupy a způsobem práce s dětmi (a hlavně se sebou samým) reálně a funkčně začít. Zároveň jsou to mraky inspirace na dlouhou dobu.“

 


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!