Co je nového v GLOBE?

Vánoční čas utekl jako voda, mrazivý leden je téměř za námi a my v GLOBE připravujeme mnoho nového!

Co je nového v GLOBE?

Tým GLOBE se připravuje na blížící se jaro a chystá pro Vás akce a semináře.

Chystáte se na GLOBE GAMES 2019 v Kadani? Registrace na GLOBE Games 2019 stále běží a končí již 31. ledna 2019. Neváhejte tedy a přihlašujte své týmy a projekty!

Víte jak na to?
Postupujte podle následujících jednoduchých kroků: 
1. Sestavte tým (až 4 žáci a 1-2 učitelé) a rozmyslete si projekt, který chcete prezentovat na studentské konferenci.
2. Stáhněte si přihlášku z odkazu níže.
3. Vyplňte přihlášku svého týmu a poštete ji na adresu globe@terezanet.cz.
4. Vše nejpozději do 31. ledna 2019! 

Nejste si s něčím jistí? Potřebujete poradit se záměrem projektu nebo se prostě jen na něco zeptat? Napište nám na globe@terezanet.cz nebo zavolejte na 775 113 303 (Kristýna Kaiser). 

Přihláška ke stažení


Jste ředitel školy, pedagog či koordinátor EVVO a chcete zvýšit studijní úspěchy a motivaci pro studium přírodovědných předmětů u Vašich žáků? Přijměte pozvání na setkání GLOBE Café se Vzdělávacím centrem TEREZA! Třetí GLOBE Café proběhne již 18. února a tentokrát se sejdeme na Gymnáziu v Kadani.

Využijte příležitosti a přijďte si s námi o tom popovídat u šálku dobré kávy! Představí se Vám nejen tým GLOBE se svým programem, ale navíc je to jedinečná příležitost se seznámit i s mezinárodními programy LES VE ŠKOLE a Ekoškola, které Vám představí naši kolegové.

Chci se dozvědět víc


Jste nová či již zapojená škola v Programu GLOBE a chcete se zůčastnit badatelského semináře? Máme pro Vás dobrou zprávu! Registrace na dvoudenní badatelský seminář již běží! 

Dvoudenní badatelský seminář je určen pro nové i stávající GLOBE učitele, jako i pro všechny další učitele a vzdělavatele, kteří chtějí ve škole rozjet badatelsky orientované vyučování. KDY a KDE: 13. - 14. května 2019 - Badatelský seminář GLOBE v Praze

Chci se příhlásit na seminář

 

Vloženo Od
Tags: GLOBE u nás