GLOBE Café: Zahradní bomba

Přihlaste se na webinář zaměřený na výuku na zahradě. Inspirativní příběhy, zajímavé návody, vše zdarma.

GLOBE Café: Zahradní bomba

 

Zahrada nebo kousek volného prostoru je téměř u každé školy. Takové místo jde skvěle využít k učení a bádání s žáky.
Chcete vědět, jak na to? Potom je tu právě pro vás: 

WEBINÁŘ "ZAHRADNÍ BOMBA"

Kdy: 9. 12. 2020, 15:00 - 17:00. 
Kde: On-line přes virtuální místnost ZOOM. 

S výukou na zahradě vám poradí učitelé, kteří venku pravidělně učí, a kteří s dětmi v minulých letech bádali o rostlinách, stromech, bezobratlých živočiších i těch s obratli. Učitelé, kteří děti motivovali k prozkoumání živlů v zahradě. Po kladení otázek, formulování hypotéz, plánování a mnoha výzkumech se žáci nejen naučili spoustu přírodovědných znalostí, ale zjistili také, jak u své školy zvýšit biodiverzitu a udělat tak prostor kolem školy lepším místem pro rostliny, živočichy i pro lidi. 

To ale nebylo všechno. Děti své návrhy prezentovaly ředitelům škol i starostům vesnic, naučili se komunikovat s dospělými, představit závěry svých výzkumů, argumentovat. Mnohé změny již proběhly a mnohé se stále ještě dějí. A to je dobře. Práce na zahradě je nikdy neukončený proces... 

Začněte učit na zahradě i vy! 

Náš seminář Vás namotivuje do začátků, přinese inspiraci a zkušenosti mnoha pedagogů. Také díky němu objevíte příručku, která Vás bádáním po zahradě provede krok za krokem. A to vše zcela zdarma! :-) 

 

Chci se přihlásit

 

 

Vloženo Od
Tags: GLOBE u nás Příběhy Semináře


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!