Hlaste se na GLOBE Games 2017

20. ročník GLOBE Games nás zavede na Vysočinu, do Moravskobudějovické kotliny. TEREZA a Základní škola TGM v Moravských Budějovicích už pro vás připravují bohatý program plný bádání a překvapení.

Hlaste se na GLOBE Games 2017

 

11.-14. května 2017 - Toto datum si zapište do kalendáře velkými písmeny. V těchto dnech se uskuteční již 20. ročník GLOBE Games, tentokrát v Moravských Budějovicích. 

Opět se můžete těšit na terénní hru, studentskou konferenci, festival GLOBE a mnoho naučných i zábavných doprovodných programů, které si pro vás připravila hostitelská ZŠ TGM Moravské Budějovice.

Do konce ledna nám, prosíme, pošlete přihlášku svého týmu. Rozmyslete si, jaký projekt budete prezentovat na GLOBE konferenci, která je součástí her. Napište nám, co chcete svým projektem zjistit, jakým způsobem ověříte svou hypotézu a jak budete výsledek prezentovat ostatním. Tyto informace, jež potřebujeme k naplánování programu konference, uveďte také do přihlášky.

Přihláška ke stažení

Na tuto Vaši přihlášku naváže v únoru elektronická registrace, ve které upřesníte jména a počet účastníků, požadavky na ubytování a stravování apod.

GLOBE Games jsou každoročním vyvrcholením programu GLOBE. Během několikadenního setkání studentů a pedagogů GLOBE škol z celé České republiky můžete navázat kontakty s jinými školami, vyměnit si zkušenosti, setkat se s odborníky.

 

Předběžný program GLOBE Games 2017:

Čtvrtek 11. 5.  
- dopoledne příjezd škol
- odpoledne doprovodné programy
- večer slavnostní zahájení

Pátek 12. 5.
- dopoledne studentská GLOBE konference
- odpoledne festival GLOBE

Sobota 13. 5.
- terénní hra pro žáky
- výletně-badatelský program pro učitele


Neděle 14.5.
- naučné exkurze v regionu 

Plánujte, bádejte, těšte se - na viděnou v květnu v Moravských Budějovicích! 

V příloze najdete přihlášku na GLOBE Games 2017:

Příloha ke stažení
Vloženo Od
Tags: GLOBE games GLOBE u nás