Přípravy na GLOBE Games v plném proudu

„Hliník stále nepřítomen?!“ Plha se hlásí: „No, vždyť vám říkám, že se odstěhoval do Humpolce!“ Nejen Hliník, ale všichni TEREZáci a GLOUBáci se tam na pár dní odstěhují také! Kdy? Už brzy! Od 31. května do 3. června.

Přípravy na GLOBE Games v plném proudu

 

21. GLOBE Games se nezadržitelně blíží, GLOBE tým je v plném nasazení a tým humpoleckého gymnázia jakbysmet! Studenti si pro vás připravili slavnostní zahájení plné tance zpěvu a humoru, nebudou chybět ani mažoretky a místní hudebníci! Zeměkoule už je nachystaná a těší se, že se zase po roce vyvětrá a rozhýbe své kulaté tělo. Čeká vás i malé - velké noční překvapení, ale víc vám neprozradíme! Paní kuchařky už oprášily recepty a brousí nože, ale nebojte, ne na vás! J Naši skvělí odborníci z vědecké rady a z Humpolce si pro vás připravili prima workshopy, máte se opravdu na co těšit! A co nesmí chybět na žádných GLOBE Games? No přece terénní hra! A na té makáme, až se z nás kouří a jsme velmi zvědaví, jestli rozluštíte záhady, které se zde staly! Připravte se na krásný a rozmanitý terén, badatelské úkoly, trochu tajemna a detektivní pátrání. Na konci vás čeká velký hradní rej – vaše stánky, různé pokusy, antropologická měření a možná i nová zjištění. Určitě dojde i na tanec a pak bude celé té slávy konec!

Přejeme vám klidné přípravy, ať se vám podaří dotáhnout vaše projekty a my už se moc těšíme, až si všechny ty vaše úžasné badatelské počiny poslechneme na konferenci.

Nezbývá než se těšit a modlit se za krásné počasí.

Srdečně vás zdravíme a na viděnou v Humpolci se těšíme!

GLOBE tým

 

 

 

 

 

Vloženo Od
Tags: GLOBE games GLOBE u nás