Už tam budeme? A teď? Až v červnu 2016!

Víte, že každé GLOBE Games mají svou vlastní píseň? Takovou, která se začne spontánně zpívat, aniž by ji účastníci předtím znali? Jaký asi bude ten příští GLOBE song? :-)

Už tam budeme? A teď? Až v červnu 2016!

GLOBE – we´re from all the nations

GLOBE – doing investigations

Nachytal jsem nás několikrát, jak si, každý sám, pobrukujeme neoficiální „hymnu“ GLOBE Games 2015. Matthijsova přítomnost a jeho tolikrát společně zpívaná písnička „GLOBE“ určitě patří mezi nezapomenutelné vzpomínky na letošní GG v Kunraticích. Setkání žáků, prezentujících své práce, a učitelů, navzájem si vyměňujících zkušeností posledního roku, bylo opět podařené a účastníkům dodalo energii a povzbuzení na další rok.

GLOBE – water, soil and air

GLOBE – we measure and compare

A tak se vkrádá na mysl, ještě před prázdninami udělat za těmito GG pomyslnou tečku a přesunout je do složky „hezké vzpomínky“.

to save the GLOBE

and give us hope

Jako karviňáky nás napadlo, docela překvapivě :-), že by tou poslední tečkou mohla být pozvánka na příští GG. Znáte město, které se celé přestěhovalo? Které má alej zvolenou alejí roku 2014? Které leží na hranici s Polskem? A znáte region, kde se mluví „po našemu“? A ve kterém se díky umělé a přirozené sukcesi vracejí vzácné druhy rostlin a živočichů?

Bez ohledu na vaše odpovědi si můžete trénovat novou verzi písně:

GLOBE – čtyři dny tam v Karvinéééé…

Jana a Marián Divišovi, Karviná
GLOBE Games 2016 se uskuteční 2. – 5. června 2016 v Karviné ve spolupráci se ZŠ Dělnická a SPŠ Karviná.

Vloženo Od
Tags: GLOBE games