Vydejte se s námi příští rok do Irska!

Irsko je nejen zemí nekonečných pastvin, úchvatného pobřeží a milých obyvatel, ale také místem, kde se konají mezinárodní GLOBE Games 2018! Vydat se na ně může právě vaše škola! Jak, to se dozvíte v našem článku.

Vydejte se s námi příští rok do Irska!

Mezinárodní GLOBE Games 2018 představují jedinečnou akci, kde mají školy příležitost prezentovat svůj badatelský projekt na světové úrovni, poznat studenty zahraničních škol, a podívat se na místa, kam by se jinak dostali jen obtížně. A kdo jednou navštíví Irsko, nemůže se do této drsné a přitom vřelé země jinak než zamilovat. 

Tapíři z Irska. :)

Registrace bude spuštěna již v pátek 1.12.2017 v 8:00!! NEJŽHAVĚJŠÍ INFORMACE O REGISTRACI
  NALEZNETE ZDE
.

Přečtěte si informace na odkazu výše velmi pečlivě! 
Zde uvádíme jen zbežné info:
CENA:
Při VČASNÉ REGISTRACI, tj. do 1. února 2018 činí účastnický poplatek 300 dolarů pro pedagoga a 275 dolarů pro žáka. Při registraci v době od 2. února do 16. dubna se poplatek navyšuje o 25 dolarů. Poplatek nezahrnuje ubytování, zahrnuje částečně stravu, dopravu v rámci GLOBE Games a vzdělávací a další materiály.

DATUM KONÁNÍ A MÍSTO KONÁNÍ:
1.- 6.července 2018, Killarney. 

ORGANIZAČNÍ POKYNY

Z jedné školy se mohou přihlásit až dva učitelé a čtyři žáci.

Součástí bude již tradiční vědecká konference s vašimi badatelskými projekty a terénní exkurze.

Již nyní můžete začít přemýšlet, s jakým projektem se do Irska vydáte, a hledat cestičku, jak projekt financovat. Doporučujeme obrátit se kupříkladu na rodiče, spolky, kluby rodičů a přátel školy, na zřizovatele školy, outdoorové firmy (propagace outdoorové značky výměnou za spolufinancování cesty). My vám rádi poskytneme doporučující dopis.

Irsko je zemí vskutku nádhernou, a těšíme se, že se spolu s vámi vydáme bádat v jejích končinách.

Vloženo Od
Tags: GLOBE games Mezinárodně