Czech GLOBE Star

GLOBE školy dělají samé velké a skvělé věci. Jsme si tím jistí! A proto si zaslouží ocenění. Dejte nám vědět o tom, jakých velkých počinů jste se v uplynulém kalendářním roce dopustili a získejte ocenění Czech GLOBE Star!
Děláte v programu GLOBE na vaší škole zajímavé věci?
Nenechávejte si to pro sebe!

„Pomáháte svojí činností zlepšit životní prostředí v okolí vaší školy?

Spolupracujete s vědci, kterým pomáháte sbírat či zpracovávat data? 

Šíříte originálním způsobem myšlenky GLOBE po vaší škole i k veřejnosti, nebo jste navázali spolupráci na zajímavém projektu s jinou školou?

Za úžasné věci, které děláte, můžete získat ocenění Czech GLOBE Star. Stačí se přihlásit.

Slavnostní ocenění nejaktivnějších škol se uskutečnilo29.1. 2018 v prostorách Amerického centra. Pro přihlášení svého projektu vyplňte následující jednoduchý formulář a pošlete nám fotografie, které vaše bádání ilustrují.

 

Letošní ročník GLOBE STAR se uskutečnil v Americkém centru v Praze a nesl se v duchu Mini GLOBE Games. 

Ocenění v podobě certifikátů, medailí a darů od společností Plastia, Koh-i-noor a Think Creative předávali členové Vědecké rady GLOBE z řad zaměstnanců Českého hydrometeorologického ústavu Ing. Lenka Hájková, Ph.D. z oddělení biometeorologických aplikací a Ing. Karel Lípa z odboru letecké meteorologie.

Které školy si letos převzaly ocenění? ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Nádražní, ZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská, Gymnázium Kadaň, 5. května. Reportáž z předávání cen najdete zde.

Vyplnit přihlášku


Těšíme se na zprávy od vás!


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!