Zahraniční spolupráce? Získejte finance i know-how!

Naučte se realizovat online projekt pomocí e-learningového kurzu. A k financování cest využijte nový Erasmus+.

Zahraniční spolupráce? Získejte finance i know-how!

Letošní rok cestování zrovna nepřeje. Ale možná už máte v hlavě nějaký úžasný plán na projekt s partnerskou školou ze zahraničí. Oblíbený nástroj pro financování zahraniční spolupráce a mobilit Erasmus+ pokračuje v novém období 2021-2027. Nepropásněte novinky jako je například podpora šetrnějšího způsobu dopravy.

Nové výzvy pro rok 2021 budou zveřejněny do konce března, s termíny předkládání žádostí v průběhu května. Více informací najdete na stránkách Domu zahraniční spolupráce.

A než půjde vycestovat za hranice, co vyzkoušet spolupráci nadálku? S přípravou a realizací online projektu krok za krokem pomůže učitelům mateřských, základní a středních škol České Národní středisko eTwinningu. Šestitýdenní kurz je pro učitele zdarma a bude zahájen úvodním webinářem již 8. 3. v podvečerních hodinách. Vyzkoušíte si nové zajímavé aplikace a online nástroje, a jako bonus spolupráci na zkušebním projektu se slovenským partnerem. Podrobnosti nepropásněte ZDE.

 

 

Vloženo Od


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Pozvánky na semináře, rozhovory se zajímavými osobnostmi nebo čerstvé badatelské aktivity. Přihlaste se k odběru zpravodaje GLOBE a bádejte s námi!